Memleketimde Sağlık - Yurt Dışındaki Türklerin Sağlık Sitesi | Memleketimde.net

Eskişehir Serdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Açıklama

Doğru tanıyla başlayan, uygun tedaviyle devam eden iyileştirme sürecinde toplum sağlığını gözeten 20 yıllık hekimlik deneyimimiz ve personelimizle, ağız ve diş sağlığınız, estetik gülüşleriniz için şehrin merkezinde yer alan özenli polikliniğimizle hizmetinizdeyiz.

Serdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzman diş kliniği olarak diş tedavisi, endodonti, ortodonti ve diş eti hastalıkları gibi konularda hizmet vermektedir. Sağlıklı bir gülümseme için en iyi diş sağlığı çözümlerini sunan Serdent, modern ve donanımlı bir ortamda sizlere kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri sunmaktadır.
Kök kanal tedavisi (endodonti), dişlerdeki çürük veya travmaya bağlı hasarların onarılması için uygulanan bir yöntemdir. Serdent Polikliniği'nin deneyimli endodontistleri, kök kanal tedavisiyle ağrıyı giderir, dişleri korur ve enfeksiyon riskini azaltır.

Serdent, ortodonti konusunda da uzmandır. Çapraşık dişler, aralıklar veya çene bozuklukları gibi sorunları düzeltmek için ortodontik tedaviler sunmaktadır. Braket tedavisi veya şeffaf plaklar gibi modern yöntemlerle, Serdent'in uzman ortodontistleri size en iyi sonuçları elde etmek için çeşitli seçenekler sunar.
Ayrıca diş eti hastalıkları da önemli bir konudur ve Serdent Polikliniği, diş eti tedavisi ve kontrolü konusunda uzmanlaşmıştır. Periodontistlerimiz, diş eti hastalıklarının erken teşhisi ve etkili tedavisi için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Diş eti sağlığınızı koruyarak uzun vadede sağlıklı bir gülümseme elde etmenize yardımcı olurlar.

Serdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, deneyimli kadrosu ve modern ekipmanlarıyla en iyi diş tedavisi hizmetini sunmaktadır. Sağlıklı bir gülümseme için Serdent'e başvurabilir ve ağız ve diş sağlığınızı en üst düzeyde koruyabilirsiniz.

Hizmetler

Ortodonti / Pedodonti / İmplant / Kanal Tedavisi / Diş Protezi / Gülüş Tasarımı

Tedaviler

Videolu Tanıtım

İletişime Geçin

Eskişehir Serdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için Konsültasyon Formu

İletişim Bilgileri

Şehir: Eskişehir

Adres: Yenibağlar mahallesi, Fabrikalar sokak, 12/A Tepebaşı – Eskişehir

Çalışma Saatleri:

Pazartesi 10 AM–6 PM
Salı 10 AM–6 PM
Çarşamba 10 AM–6 PM
Perşembe 10 AM–6 PM
Cuma 10 AM–6 PM
Cumartesi 1:30–5 PM
Pazar Kapalı